سوالات متداول

سوالات متداول

بله. آکادمی برند ایران به واسطه تیم متخصص و اساتید برتر حوزه برند و بازار، فعالیت های مشاوره برندسازی نیز انجام می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان بخش مشاوره برندسازی ما تماس حاصل فرمائید.

دوره های بلند مدت ما، سالیانه تنها ۲ مرتبه، یکی در نیمه نخست سال و دیگری در نیمه دوم سال برگزار می گردد. هدف ما در آکادمی برند ایران برگزاری دوره های مکرر و مداوم آموزشی و پذیرش سالیانه ۲۰۰ نفر دانشجو نیست، بلکه ما در پی ارائه خدمات آموزشی اختصاصی و تخصصی در حوزه برندسازی به افرادی ویژه هستیم. از این رو تمامی متقاضیان شرکت در دوره های آکادمی برند ایران می بایست در آزمون مصاحبه ورودی شرکت نموده و پس از کسب نمره قبولی، می توانند در دوره مربوطه شرکت نمایند.

دوره های بلند مدت آکادمی برند ایران تنها مخصوص مدیران، مشاوران و صاحبان کسب و کار است چرا که بدلیل عملیاتی و کاربردی بودن محتوای دوره ها و نیز کارگاه هایی که افراد در طول این دوره ها می بایست انجام دهند، نیاز است که فردِ شرکت کننده در دوره؛ مطالب عنوان شده در کلاس را بطور کامل در دنیای واقعی لمس کرده و به منظور اثر بخشی هرچه بیشترِ دوره، این مطالب را با هماهنگی، نظارت و مشاوره با اساتید دوره؛ در کسب و کار خود بکار گیرد. از این رو لازم است که افراد شغل و یا پوزیشن شغلی داشته که بتوانند مطالب فراگرفته شده را در کسب و کار خود بکار گیرند. اما این دوره ها نیز برای افرادی که ایده ای در سر می پرورانند و می خواهند آن را به واقعیت و کسب و کاری بدل سازند نیز بسیار مفید فایده خواهد بود چرا که با گذراندن این دوره ها میزان خطاها و اشتباه های احتمالی این افراد در کسب و کار آینده خود به حداقل خواهد رسید.

در تمامی دوره های بلند مدت و با سطح عمومی و مقدماتی، مباحث حوزه برند از ابتدا به افراد آموزش داده می شود. اما در آزمون مصاحبه ورودی برای برخی از افراد، بنا به تشخیص استادِ مصاحبه کننده، درس پیش نیاز تجویز خواهد شد و فرد ملزم است قبل از شرکت و حضور در دوره، آن درس را مطالعه کرده و بگذراند.

بله. بسیاری از مشتریان ما سازمان هایی هستند که می خواهند برای پرسنلشان برنامه آموزشی تدوین و اجرا نمایند. برای این کار نیاز است مدیر و یا مسئول آموزش سازمان طی درخواستی مکتوب به آکادمی برند ایران، نیازمندی آموزشی خود را اعلام نماید. ما پس از بررسی نیاز آموزشی سازمان، طرح و سرفصل های درسی و اساتید مرتبط با آن را به ایشان اعلام خواهیم کرد.

گفتگو در واتساپ
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام 👋
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟