پنج تکنیک تبلیغاتی مهم در دنیای امروز

پنج تکنیک تبلیغاتی مهم در دنیای امروز

  • تکنیک تبلیغاتی گریز از بن بست تبلیغات

بر اساس این تکنیک تبلیغاتی، ساختن یک سایت و تبلیغات آن در شبکه جهانی اینترنت، مانند ساختن ویترین مغازه در یک بن بست است. زیرا کسی از آدرس سایت‌ها به خودی خود خبر ندارد، و باید به نحوی با نشانی سایت آشنا شود و به آن مراجعه کند. پس اولین سوالی که باید از خود بپرسید، این است که چه طور و با چه تکنیکی می‌توانید مخاطبان را وادار به بازدید از سایت کنید.

 

  • تکنیک تبلیغاتی دادو ستد رایگان

این تکنیک تبلیغاتی می‌گوید، بازدیدکنندگان را با اهدای هدایای رایگان، جذب سایت خود کنید و سپس سعی کنید کالای دیگری را به او بفروشید. ابتدا مردم را با دادن اطلاعات رایگان به سایت خود جذب کنید .سپس آن‌ها را از کالاها و خدمات خود آگاه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • تکنیک تبلیغاتی اعتماد

به گفته نظریه پردازان تبلیغات، اعتماد یک تکینیک تبلیغاتی و یکی از  بزرگ‌ترین مشکلات تبلیغات به ویژه تبلیغات اینترنتی است. به خصوص در عصر قدرت مشتری، شرکت‌های غیر قابل اعتماد در معرض از دست دادن مزیت رقابتی هستند. اعتماد به معنای طرفداری از منافع بلند مدت مشتری است. اعتماد سخت به دست می‌آید و راحت از دست می‌رود. اما هنگامی که شرکتی آن را کسب کرد منافع مستمری را به دست می‌آورد. اعتماد، وفاداری مشتری را افزایش می‌دهد. مشتریان راضی، خرید را تکرار کرده و دامنه خرید محصول را گسترده‌تر می‌کنند.

 

  • تکنیک تبلیغاتی کشش و ارسال

چهارمین تکنیک تبلیغاتی وب این است که افراد را به وسیله محتوایی جذاب به سایت خود بکشانید و بعد اطلاعات با کیفیت را به طور مداوم به آدرس پست الکترو نیکی شان ارسال دارید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • تکنیک تبلیغاتی بازار خالی در تبلیغات

کسب و کارهای بزرگ سرمایه و نفوذ لازم برای تبلیغات در تمام بخش‌های بازار را دارند. اما کسب و کارهای کوچک برای موفق شدن باید به سراغ تبلیغات در بخش‌های خالی بازار بروند و آن‌ها را به بهترین نحو پر کنند.

 

مقالات مرتبط

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

گفتگو در واتساپ
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام 👋
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟